Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Virellion [WYSTARTOWAL] [MODYFIKACJE] [ZNANI YOUTUBERZY] [NOLIF, DUSSIA, MULTI] RPG] [LAUNCHER] [DEDYK] - Tutaj zaczyna się świat RPG !


efee1500

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

splash.png

Masz już dosyć poszukiwań serwera, na którym pozostał/a byś na dłużej ?

A może znudziło Ci się przerabianie jałowych, nudnych serwerów z typowymi pluginami, gdzie autorzy stosują wszystkie możliwe manipulacje, aby nakłonić Cię do gry na serwerze ?

Tutaj znajdziesz coś dla siebie pod każdym kątem, bez żadnego naciągania !
Doskonałą rozgrywkę zapewnią autorskie modyfikacje i rozwiązania, które przykłują do ekranu na długie godziny, a także doskonale dobrany zespół administracyjny dzięki któremu nie będziesz narażony na problemy w grze
.


Zastanawiasz się pewnie co dla Ciebie przygotowaliśmy ?
- 70 nowych biomów
- Nowe przedmioty
- Nowe bloki (około 150)
- Czary
- Nowy crafting table
- Nowe miecze
- Tarcze
- Nowe zbroje
- System handlu
- Autorski Launcher
- Cała masa nowych elementów GUI !

cooltext876978439.png

bloki.png

 

eggi.png

 

elfy.png

 

itemy.png

 

mapa.png

 

rozdzki.png

 

cooltext876980200.png

Właściciel i Programista - efee
Programista - Axero
Webmaster - Piotrek54PL
Sponsor - Trol Motyl
Grafik - HaQer
Grafik - Felson0

Grafik - MrKarpiuk

Fabulator - Dominikkq

Admin - Szynszyl

cooltext948420917.png

Aby wejść na serwer będziesz potrzebował naszego launchera, aby go pobrać naciśnij

TUTAJ

Po pobraniu i zainstalowaniu włącz minecrafta oraz wejdź na serwer !

Skan launchera:

TUTAJ

INSTRUKCJA:

1. Pobieramy launcher, link powyzej

2. Włączamy launcher i dajemy Graj, czekamy chwile

3. Włączamy normalnego minecrafta, wpisujemy ip i gramy !

cooltext826294309.png

cooltext880322652.png

cooltext880321965.png

cooltext880322533.png

IP SERWERA: 178.19.108.196

cooltext876978140.png

Otwarta na:

- Programistów -

- Fabulatorów -

cooltext950659059.png

Zapraszamy do polubienia nas na facebooku, znajdują się tam wszystkie newsy na temat serwera, informacje o nim itp.

Aby przejść na naszą stronę facebooka naciśnij

TUTAJ

cooltext876980408.png

GG (efee): 43672626

Co do youtuberów informacje podamy później !

START DZISIAJ !

  • Odpowiedzi 875
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gratuluję bliskiego otwarcia serwera... Jeden z lepszych odsłon serwera na jaki czekałem... Pozdrawiam i życzę powodzenia!!

Graf ;/

Opublikowano

moze nie trzeba bylo otwierac nowego tematu :p wole siebie bardziej jako budowniczego niz grafika bo chyba najwiecej godzin spedzilem na budowaniu poza ta nowa mapa ktorej jeszcze nie mialem okazji zobaczyc :p moze jakies screeny z mapy ?

Opublikowano

Oo. Nie moge sie doczekac startu :) Server naprawde zapowiada sie Bosko :) Bedzie sie Bosko gralo. Kto Do Gildii Husaria? :)

Podania do Husarii

 

Skladac na Moje GG:33800090

Lub Skype:marcinjakimow

 

Logo Husarii na moim profilu MPC

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

to czekamy na Odpalenie serva (: Mam nadzieje że wszystko bęzie takie jak z Prezentacji.A i mam pytanie czy to jest robione na Spoutcraft?

Opublikowano

Ej efee ja w końcu mam tego vipa ? czy nie :D Bo nie wiem na ile telefon doładować :D

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Z checia do jakiejs ogarnietej gildii wejde wiek 16+ lub mutacja (ogary) :P jakis srodek kontaktu (skype/ts3) :P



Aaaa i napisales "Screeny wstawie jutro" 4 marca a jest 6 :P takie upomnionko :P

Opublikowano

Sluchajcie. Bo nigdzie nie Podano czy Premium czy Non Premium. A wiec? :) Prosze o dodanie Informacji

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Konia i włócznie mi dajcie ! A i wingi jakieś białe :D A tak serio to 15 lat mam i chętnie do hussari dołącze :D

 

 

@edit.

 

Chciałbym także zapromować mojego kolegę Meaczela(lat 16) który także pragnie zostać husarzem a nie posiada konta na mpc. Ogarnięty itp. Spotkać go będzie można na serwerze.

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Także chciałbym dołączyć do Husarii :) Posiadam 13 Lat oraz Skype : d

 

Ymm Efee A czy Budowniczy, którzy też budowali mapę dostaną Vipa ? :

Opublikowano

Takżę chce do husarii mam 13 lati skypa oraz (teamspek ,gg11)

a co do serwa to już macie nowych 3 graczy z mojej strony

Pomogłem daj LIke :)

Opublikowano

Zagram z chęcią tylko ile slotów ?? bo jak 200 to za mało ;d a tak na serio na 100% dużooo osób będzie na otwarciu

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...